Home|AllCC'13HPC-UA'13HPC Day'13PDCS'14HPC-UA'14HPC Day'14HPC-UA'18
HPC-UA on Facebook

HPC Day 2013
Kyiv, October 10-11, 2013

HPC Day: Integration

Організована за підтримки HPC Advisory Council, Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут (КПІ)", Національної академії наук України та компанії ЮСТАР.

Ми пропонуємо наступні теми для семінарів:

Якщо у вас є зацікавленість в інших темах, будь-ласка зверність до адміністратора події HPC Day по E-mail: hpcday2013@gmail.com.

Speakers

Всі події конференції вимагають окремої реєстрації. Перші 100 зареєстрованих отримають сувенірні футболки від спонсора конференції (при реєстрації слід зазначити розмір, в якому ви хочете отримати футболку).

Конференція “HPC DAY” присвячена технологіям, апаратному та програмному забезпеченню для побудови потужних обчислювальних кластерів, суперкомп’ютерів, GRID, а також інфраструктурі для підтримки їх неперервної роботи. Конференція проходить щорічно з 2006 року. Протягом всіх років від початку заснування нас активно підтримує НТУУ «КПІ», а з 2010 року в нас з’явилися такі славетні партнери як Національна Академія Наук України та міжнародна організація HPC Advisory Council. За останні 7 років конференцію відвідало понад 2000 учасників, і ми розраховуємо на понад 300 учасників цього року, оскільки завдяки інтеграції з HPC-UA очікуємо побачити багато нових облич.

Цього року конференція пройде під гаслом «Інтеграція». В 2013 році ми тісно інтегруємо дві події, що раніше проходили в партнерстві – HPC-UA та HPC DAY. Ми сподіваємось, що у майбутньому ці дві події будуть проходити разом як одна потужна подія.

Ми приділяємо значну увагу залученню підприємств та організацій, що представляють промисловість та беруть активну участь у розвитку високопродуктивних технологій та їх використанню в повсякденній роботі. Фактично метою промислової секції є просування сучасних HPC технологій щодо їх активного використання в прикладних дослідженях.

Незабаром ми почнемо розміщувати інформацію про наших спонсорів, доповідачів та деталі події.

З повагою,
Організаційний комітет HPC DAY 2013.

Якщо у вас виникають запитання щодо події, ви можете її задати адміністратору події HPC DAY 2013 по E-mail: hpcday2013@gmail.com.

Location

Venue

Conference hall of NTUU "KPI" building 1, 37 Peremohy ave., Kyiv

View Larger Map

Accomodation

There is a number of hotels in Kyiv, but you may be interested in apartments rent as a cheaper alternative:

Doba.ua

Please contact us if you have any difficulties finding the best place to stay in Kyiv.

Want to discover Kyiv city? Check out some highlights by Oleg Finger.

Спонсори

Генеральний Спонсор

Інноваційні спонсори

Спонсори

Медіа партнери

Powered by Icybcluster community